Newsletter

Get the latest fashion trends, the best in travel and my life.

Ověřené reference

Jani, děkuji Ti, že jsem díky tobě zvládla přirozený porod svého prvního potomka 🥰 Bez tebe bych okamžitě žadonila o epidural, ale díky tvým masážím bederky a opory do kyčlí jsem zvládla kontrakce a bolest prodýchávat. Člověk by nevěřil, jak efektivní takový správný dotek může být 🙂 A psychická podpora během celé akce byla taky úžasná ☺️ Děkuji za dodávání sebevědomí a něžné povzbuzovaní že je vše na správné cestě ❤️. A v neposlední řadě děkuji za podporu samopřisátí miminka, byl to krásný zážitek jak pro nás s manželem, tak pro personál porodnice 🥰. Janu doporučuji všem, kdo hledáte dulu ke svému porodu v porodnici, zejména za účelem psychické podpory a fyzické podpory při zvládání bolesti, a chcete se vyhnout „příliš ezo“ věcem. ☺️ My jsme si s Janou sedly, tak přeji všem, abyste si se svojí dulou sedly stejně.

Kateřina Š.

Ak porod, tak jedine s dulou, ak s dulou tak jedine s Tebou Jani. Janku som spoznala v priebehu druheho trimestra mojho tretieho tehotenstva. Sprevadzala ma tehotenstvom, porodom a (aj ked som povodne myslela ze kojenim uz nebude treba kedze mam 3 miminko) nakoniec velmi ocenujem aj pomoc s kojenim. Po kazdom stretnuti s Jankou som sa postupne zbavovala pocitu strachu a ten sa menil v radost z ocakavaneho porodu. Aj ked priebeh porodu bol narocny kvoli zdravotnym komplikaciam, mala som v Janke pevny bod na ktory som sa mohla spolahnut a prinieslo mi to ukludnenie a nekonecnu podporu. Dala som jej absolutnu doveru a nic lepsie som urobit nemohla. Dakujem Janka, ze pomahas a sprevadzas nas na najnarocnejsej “plavbe” zivota zeny.

Mari K.

Jako matka 3 dětí, říkám, vždy je to “jako poprvé”… i tentokrát jsem u plně kojeného miminka několikrát znejistěla a z hodin se staly dny strachu… jsem ráda, že mě paní Jana ujistila a pomohla a já kojím stále a s naprostou samozřejmostí v sebe i miminko ❤️. Moc děkuji za podporu … jsem ráda, že dnes taková možnost je!

Martina P.-P.

Na Janu jsem dostala doporučení na fb skupince Vaginální porod po císařském řezu. Hned po první schůzce jsem měla pocit, že to je člověk přesně pro mě. Během těhotenství jsme měly tři schůzky, během kterých jsme řešily první traumatický porod, mé představy druhého porodu a třetí schůzka byla opečovávací. Během posledních týdnů mi byla obrovskou psychickou podporou. Hlavně proto, že se mi tělo opravdu pečlivě a dlouho připravovalo a já měla už několik dní pocit, že rodím - což pro mě bylo hodně psychicky náročné. Nakonec jsem nastoupila do porodnice na pozorování 40+6 s tím, že druhý den začneme vyvolávat. Před půlnocí se dcera ale rozhodla, že se nakonec nenechá přemlouvat a o půlnoci jsem už byla na porodním boxu. Janička přijela k rozjetému porodu (cca kolem půl 3) do nemocnice a během chvilky se na mě nacítila. Připravila příjemné prostředí (omezení světla, hudba, vonné oleje a masáž zad). Díky ní jsem se cítila v bezpečí. Při komunikaci s personálem fungovala jako tlumočník, sdělovala mi, co se bude dít, pokud tyto informace nepřišly od PA nebo lékaře. Věřím, že její podpora velkou mírou přispěla k mému krásnému VBAC. Dcera se narodila ve 3:51 po 4 hodinách těch „pravých“ kontrakcí. Po porodu s námi byla dvě hodiny na sále, kde pomohla k prvnímu přisátí a poté nás doprovodila i na pokoj, kde jsem za její pomoci dceru nakojila podruhé. Jani, děkuji za tvojí práci a podporu. Zvolit si tebe jako dulu bylo jedno z nejlepších rozhodnutí ❤️ PS. Tvoje nektarinky po porodu? Největší slast! 😀

Zuzka K.

😍 O mém úžasném druhém porodu 😍 přípravu jsem dělala s mojí úžasnou Dulou Janou Mrkvičkovou a krásně jsme se propojily 😍 jak já jí říkám, je to můj anděl 😘 udělala jsem si v 36tt předporodní rituál u Veroniky Velehradské s mýma úžasnýma ženama a poctivě se připravovala na den D 😍 s Maliníkem a lněným semínkem a jednou i aniballem. 3 dny před jsme udělaly 1. Napářku a v sobotu druhou.. V neděli jsem si dala moji oblíbenou teplou vanu 😁 a skoro o půlnoci to začalo 😍 3.10.2022 ❤️😍 byla to jízda na vlnách 🤣😍 Odtok vody v 23,40 najely vlny (kontrakce) a v 1,45 odjezd do porodnice 30 minut Přišli jsme na porodnice a nález jen 1 prst. Tak jsem si domluvila napářku i s mojí DULOU a už nás ubytovali a porodním sále. Vlny ustaly a do cca 17 hodin byli slabší a nepostupovalo se. Tak jel Péťa domů Janina zůstávala celou dobu se mnou. Při kontrole v 19 nález 3 prsty 😍😍 juchu žádná tabletka nebude 😁 A začalo to jet moc pěkné, ale byla to síla občas křížové bolestí občas břišní. Úlevová poloha na bobku a pomoc od duly s přizvednutím a tlačením podbřišku. Cca v 20 (já nevěděla o čase) se vrátil Péťa z domova a to už jsem byla ve vaně KAM JSEM spontánně PORODILA NAŠÍ DRUHOU PRINCEZNU KAROLÍNKU v 20,53 s váhou 2975g A bohužel přišlo na řadu i šití a to byl asi největší masakr ze všeho. Maličká se krásně přisála sama a bude to pěkný savec 😍❤️ Trvání celého porodu 21hodin + 2 hodinky bondingu 😍

Miky H.

Jani si prošla můj porodní plán, prodiskutovaly jsme možnosti a schopnosti duly - osvětlila mi rozdíl mezi PA(porodní asistentkou) a dulou, zasvětila mě do tajů vaginálních napářek, které jsem vůbec neznala a nabídla i poporodní péči pak u nás doma. U mne bylo rozhodnuto. Jdu rodit s Jani 🙂 Když si zpětně promítnu celý den porodu, musím se jen usmívat, jak nám všechno vyšlo a cítím vděčnost, napojení a podporu jak profesionální, tak velmi blízkou, přátelskou. Jakmile dorazila na porodní sál, začala chystat atmosféru a zároveň se ptala, zda mi to, co se chystá udělat, vyhovuje. Přítmí, hudba, aromaterapie, typ a síla masáže, zda má být v úplné blízkosti nebo raději ne, zda má mluvit... Velmi jemně, ale pevně vykomunikovala vše, co jsem měla v porodním plánu a já se v klidu a na 100% mohla soustředit na své tělo a mysl. Když začaly silnější kontrakce, masírovala mě, ve správný moment navrhla napářku, masáže, změnu polohy, do sprchy, do vany...změna poloh mi to zdánlivě urychlila. Měla jsem pocit, že si můžu přát cokoliv a ona to pro mne zařídí. V poslední fázi navrhla vanu, kdy teplá voda urychlí porod a opravdu se tak stalo. Porodila jsem v kleče, v teplé vaně, naprosto přirozeně a samovolně a pro mě i nečekaně rychle... Nebála jsem se. Byla tam Jani. Rychle mi podala mé miminko do náruče a zabalila nás do ručníků. Neuvěřitelný pocit. Nádhera! Ačkoliv to nebylo mé výslovné přání porodit do vody, bylo to naprosto úžasné a nezapomenutelné. Doporučuji každé ženě tohle zažít. Naprosto přirozeně a s klidem zabránila předčasnému ustřihnutí pupeční šňůry ve vaně - ve finále jsem viděla i si sáhla na tepající a poté dotepaný pupečník a tatínek na Janičky zavolání stihnul dojet, aby také neplánovaně, ale nadšeně přestřihl pupeční šňůru. Miminku se nedařilo přisát, spalo. Jani mimo jiné zařídila, že jsme mohli zažít bonding daleko delší dobu, než je standart. A na hrudi měl mimčo i taťka. A v tomhle ohledu to bylo zásadní pro nástup kojení. Tohle by nás s mužem nikdy nenapadlo, že lze. Jani byla v této porodnici již po několikáté, tak nám poradila na základě jejích zkušeností. Proste všechno přišlo, stalo se a povedlo se skvěle, vše sedlo perfektně. Hvězdy nám přály... Porod bolí, nebudu tvrdit že ne, kontrakce ke konci byly pak už téměř nesnesitelné, ale díky ní jsem to nějak překonala a dostala se do super rychlého finále s nádherným koncem. Bez ni a jen s tatínkem bych to takhle hladce a rychle nezvládla. (3h od prvních kontrakcí) Jsem si tím naprosto jistá. Ačkoliv to bolelo, já si tu bolest nepamatuji , nastupují mi jen ty pozitivní emoce... Jsem podruhé máma... Jani velké neskonalé DÍKY! Doporučuji dulu u porodu opravdu všem rodičům. A Janičku doporučuji obzvlášť. Je velmi empatická, ochotná a inspirativní.

Simona H.

Janina mi byla doporučena jako laktační poradkyně, přišla za námi již do porodnice a i přes nepříznivý personál si jako lvice obhájila svou návštěvu. Neuměla jsem si dceru správně přiložit a měla poraněné bradavky. Kvůli bolesti jsem se bála dalšího kojení, což vedlo k nervozitě holčičky a zacyklily jsme se v nekonečném kruhu. Po návštěvě Janiny u nás doma se vše zlepšilo o 90 %. Její klidný a trpělivý přístup, online pomoc po telefonu a pomoc při nošení v šátku byla pro nás nepopsatelně přínosná. Zachránila nám kojení a s tím spojených x věcí. Každý den jsem vděčná, když vidím, kolik nám kojení řeší věcí. Děkujeme, jste TOP.

Sheila H.

Ověřené recenze pochází z mého profilu na Facebooku.